Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2011 Archyvas

   Rajono bendruomenių veiklai aptarti gruodžio 17 d. surengtoje konferencijoje Sigutėnų bendruomenę Kalėdų senelis apdovanojo už originalų anų metų vietos projekto (skirto bendruomenių sąskrydžiui organizuoti) pristatymą. Gavome suvenyrinį malūnėlį - mūsų krašto simbolį - už štai šį, iš dolomito atskalų Egidijaus Dauparo suklijuotą malūną su visų sąskrydžio dalyvių linkėjimais.

Sigutėniečių bandymai pasidaryti netradicines Kalėdų egles . Kūrybiniam procesui paskatino Dolina Ražauskienė

(atsiprašome už buvusius netikslumus komentare )

MIELOS KONKURSO "Lietuvos kaime gera gyventi" AKIMIRKOS

   Nugalėję dvi dešimtis į finalą pakliuvusių bendruomenių, netikėtai tapome respublikinio konkurso "Lietuvos kaime gera gyventi" laureatais ir buvome apdovanoti Lietuvos vartotojų federacijos diplomu bei Žemės ūkio ministro padėka. Su šiuo laimėjimu mus taip pat pasveikino VVG "Pakruojo rajono partnerystė" bei Pakruojo seniūnija.

   Nuoširdžiausiai dėkoju visiems, prisidėjusiems prie šio pasiekimo, nes tai - nuoširdžių daugelio mūsų pastangų rezultatas.Gaila, kad tik nedideliam mūsų (kaip ir kitų šalies bendruomenių) būreliui buvo leista dalyvauti konkurso nugalėtojų apdovanojimo šventėje dėl vietos stokos, nes iš visos Lietuvos į Pakruojo dvarą ir taip buvo susirinkę per 200 žmonių. Tad teisė prezentuoti Sigutėnų bendruomenę tąsyk buvo suteikta tarybos nariams bei svečius su maršu ir duona sutikusiems muzikantams, už ką renginio organizatoriai mums taip pat labai dėkoja.

   Tikėkimės, kad šis mūsų įvertinimas - ne paskutinis. TAD DAR KARTĄ JUMS VISIEMS - NUOŠIRDŽIAUSIAI AČIŪ!

                                                                                     Pranutė

Pakruojyje apdovanoti konkurso „Lietuvos kaime gera gyventi 2011“ laimėtojai (nuotraukos)

„Kurkime savo Tėvynės - Lietuvos ateitį čia, nes mūsų tautinės tradicijos visada geriausiai buvo saugomos kaimuose ir miesteliuose. Šiandien dauguma kaimo jaunimo renkasi gyvenimą mieste arba svetur.Ar galime šias nuostatas pakeisti? Taip – galime“,- įsitikinusi Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos prezidentė, pirmojo šalies kaimų bendruomenių konkurso idėjos sumanytoja bei organizatorė Alvita Armanavičienė.

Ne tik ji, bet ir kiti svečiai, susirinkę Pakruojo dvaro veidrodžių salėje į baigiamąjį „Lietuvos kaime gyventi gerą 2011-ieji“ apdovanojimų šventę, negailėjo šiltų žodžių aktyviausiems bendruomenių pasiuntiniams. Juos sveikino Lietuvai pagražinti draugijos pirmininkas Juozas Dingelis, asociacijos Lietuvos kredito unijos viešųjų ryšių specialistas Gerardas Nadieždinas, „Heifer“ Baltijos fondo pirmininkas Arūnas Svitojus.

Pakruojo seniūnijos Sigutėnų bendruomenės entuziastai tikėjo, jog prieš šešerius metus į bendruomenę susibūrusiems bus lengviau išgyventi. Per tris metus į bendruomenę žmones sutelkė čia gyvenanti rajoninio „Auksinės varpos“ laikraščio redakcijos žurnalistė Pranė Kvedarienė, patapusi bendruomenės lydere ir pirmininke.


Apie renginį  skaitykite :

 

2011 11 20 Pakruojyje apdovanoti konkurso „Lietuvos kaime gera gyventi 2011“ laimėtojai

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Labai maloni naujiena !!!

 

   Susumavus gražiausiai tvarkomos aplinkos rajoninio konkurso rezultatus, paaiškėjo, kad Sigutėnų grožio pouoselėtojai jame susišlavė daugiausia apdovanojimų.

   Nuoširdžiausiai sveikiname antrąją vietą laimėjusius Vidą ir Virginijų REMEIKIUS, trečiąją vietą pelniusius Laimą ir Algirdą GULBINUS, nominacija "Už tobulo grožio paieškas tvarkant aplinką" įvertintus Genovaitę ir Praną LAPINSKUS bei vardine Padėka

apdovanotą Adelę GRUŠIENĘ.

SPARTAKIADA

     Spalio 9 d. įvyko antroji Sigutėnų kaimo bendruomenės spartakiada. Vyriausiam jos dalyviui Jonui Prikockiui ir mažųjų sportininkų atstovei Ugnei Kamašauskaitei pakėlus vėliavą, užvirė tikros kovos, kurios tęsėsi net 5 valandas.Mat šiemet buvo rungtyniauta net aštuoniose rungtyse, o iš viso išdalinta net 60 diplomų. Tad bendruomenės sporto organizatoriai Sandra Dauparienė ir Algirdas Navickas vos spėjo registruoti norinčius varžytis bei jų rezultatus. Žinoma, buvo išaiškinta ir sportiškiausia šeima, kurios titulą pelnė Žaliai, kadangi spartakiadoje varžėsi ir tėvai - Laima bei Remigijus, ir dukros - Laura ir Viktorija.

     Renginio naujovė - Sigutėnų žvejų žvejo Jono Prikockio pereinamoji taurė, įsteigta jo 75-ojo gimtadienio proga. Užvis maloniausia, kad pats Jonas ją ir iškovojo, nes tądien jam tikrai sekėsi. Antrąją vietą užėmė žvejų žvejo dukra Daiva.

     Tuo metu, kai sporto entuziastai išbandė jėgas ir vikrumą. moterys virė žuvienę. Ji buvo tikrai įspūdingo skonio, už tai esame dėkingi Nidai Sviderskienei, Genutei Valantinienei bei kitoms nuostabiosioms mūsų šeimininkėms.

     Po apdovanojimų prasidėjo vakaronė, kuri tęsėsi tol, kol sigutėniečiai išdainavo visas dainas, grojant Zenonui Valantinui bei Jonui Lipštui..

 

 

Sodo kraitė

2011/4 , Nr.44

 

Sigutėnų kaimo bendruomenė pripažinta bendruomeniškiausia

 2011-06-15 Kaimo bendruomenės kviečiamos dalyvauti konkurse „Lietuvos kaime gera gyventi 2011“

 

          Konkurso rezultatai:

Komisijos nariai:

Alvita Armanavičienė

Virginija Žoštautienė

Juozas Dingelis

Edita Petrauskaitė

Rokas Urbonavičius

Audrius Žarkauskas


BENDRUOMENĖ BALAI
1 SIGUTĖNAI 65.5
2 EŽERĖLIS 65.5
3 SKAISTGIRYS 65.0
4 TILTAI 65.0
5 PRAVIENIŠKĖS 63.5
6 NAISIAI 62.5
7 SMALININKAI 62.5
8 ADOMYNĖ 62.5
9 DUSETOS 58.5
10 MARGININKAI 58.0
11 ŽEMAIČIŲ KALVARIJA 57.5
12 KAULAKIAI 56.5

BAUBLIAI

JUKNAIČIAI

KLOVAINIAI

SLIŽIAI

LABARDŽIAI

ŠLYNINKOS

SKIRGIŠKĖS

VARNIAI

Apie dvylika daugiausiai balų surinkusių bendruomenių jau kuriami video reportažai. Apie visas 20 kaimo bendruomenių kuriamas bendras pristatomasis reportažas.4-5 min trukmės socialiniai - reklaminiai video reportažai bus pristatyti baigiamojo renginio metu bei viešinami interneto svetainėse: www.youtube.com, www.kaimotv.lt, www.vartotojuteises.lt bei kitose svetainėse.

Visos 20 kaimo bendruomenių bus pristatytos spalvotame leidinyje.

Laimėtojų apdovanojimo šventės metu bus apdovanotos visos bendruomenės.


Sigutenuose TV

 Lietuvos bendruomenių 20- tuke !

 

  MŪSŲ BERNADETA PASAULIO VICE ČEMPIONĖ ! 

 

Karatė meistrų pergalės Čikagoje

 

Savaitgalį Čikagoje (Jungtinės Amerikos Valstijos) vykusiame WSKA (World Shotokan Karate do Association) pasaulio šotokan karatė čempionate du medalius iškovojo Radviliškio „Kentauro“ sportininkė Bernadeta Dauparaitė

SVEIKINAME !

 

"Palinkėjo laimės

Sigutėnų kaimas..."

Dešimtis kartų ši daina skambėjo mūsų sodžiuje rugsėjo 17-ąją, kur į Sigutėnų klėtelę pratęsti vestuvių sugrįžo Vilniuje gyvenanti ir dirbanti mūsų bendruomenės narė Justė ir jos išrinktasis Andrius...Iš tiesų labai nuoširdžiai džiaugėmės jaunavedžių laime su jų tėveliais Irena, Rimute, Zenonu (pastarajam dėkodami už dėmesį ir paramą mūsų bendruomenei) bei viena už kitą šaunesnėmis Justės ir Andriaus močiutėmis, kitais jų artimaisiais bei draugais - visiems pažadėję, jog Sigutėnuose jie VISADA bus laukiami taip, kaip laukėme aną gražų vestuvių šeštadienį...

 

Tauragės asociacijos „MAŽOJI SCENA“ teatro artistai prie mūsų bendruomenės klėtelės vaidino Kazimiero Čiplio-Vijūno pjesę

     „BOBUTĖS SUSIPYKO“,

Spektaklio režisierė ir vieno iš vaidmenų atlikėja - buvusi sigutėnietė

Genovaitė URMONAITĖ

 

 

 

 

Linksmi,šilti,nuostabūs !

Galbūt  jie dar sugrįš ?!

DA TEIP NEBUVA

 

VESTUVĖS,broma 

2011-08-07 JŪRMALA

ONINĖS !

 

Visi mes žmonės,visi panašūs
Kaip mus atskirtų,jei ne vardai
Visi mes gimstam nuogi ir gražūs,
Kaip mus vadinti nusprendžia tėvai.
Išrenka vardą gražiausią ir švelniai
Pratina mus atsiliepti į jį
Na o vėliau mūsų darbai ir siekiai
Metai po metų vis gažina jį...

 

Lietuvos samariečių draugijos Pakruojo skyriaus projektas ,, Mums gražus Pakruojo kraštas“. Projektas subūrė Pamūšio kaimo ir Vokietijos Geros miesto jaunuosius samariečius. Jie panoro susipažinti su Sigutėnų kaimo jaunimu. Labai patiko, atsisveikinant sakė ,,norėtų sugrįžti dar kartą“

2011-07-09 rajono bendruomenių sąskrydis

Barono fon Ropo dvaras . Pakruojis

Garsių „Salamander“ ir Bugatti“ firmų batus teko nusiauti ir nagines prisimatuoti ne tik Pakruojo rajono Administracijos direktorės pavaduotojui Virginijui Grigoniui, bet ir rajono merui Sauliui Gegieckui.

 

 

 

Dėkojame :nuostabiam, šiltam žmogui mūsų gidei Aušrai,

Šakočių karaliui , kažkada gyvenusiam Sigutėnų kaime ,Romualdui Spuliui ,

Aušros draugams, Jonui Grundai už svetingumą,  įdomius įspūdžius meno galerijoje ,

Žuvienės , kurios galbūt daugiau niekada gyvenime valgyti neteks, virėjui, kavinės savininkui,

Medaus slėnio moterims  ir visiems kitiems , kurie savo nuoširdumu papuošė mūsų kelionę ..

 

2011-06-19


 

Radviliškio rajono Baisogalos kultūros centro folkloro ansamblis „Dainoriai“ (šiais metais gavę ,,Aukso paukštę") Sigutėnuose

2011-06-04


Laimutis Purvinis Sigutėnuose

2011-05-15

2011-05-09 dekupažo pamokėlės. Pamokėles vedė Dalia Požemeckienė . Buvo smagu !

2011-04-29

Sigutėnų bendruomenės ataskaitinis susirinkimas .

Originaliai ,Pranutės posmais ,ir kaip visuomet, dovanojant augalus pasveikinti jubiliatai.

Nuostabios dainos ir pelargonijų daigeliai būsimos mamų dienos proga .

Vakaronė .

UŽGAVĖNĖS

Linksmieji persirengėliai  lankėsi  savivaldybėje, seniūnijoje, važiavo  miesto , savo kaimo gatvėmis.

2011-03-08

Žiema, žiema, bėk iš kiemo!

Jei nebėgsi, išvarysim,

Su botagais išbaidysim!

   

      DĖKOJAME VISIEMS !

 

 Mūsų ,,operator" filmavo viena akimi , dėl objektyvių priežąsčių , ir pirmą kartą paėmęs šią kamerą į rankas . Labai daug teko iškarpyti, bet filmukas visgi  gavosi neblogas ..

KALĖDŲ SENELIS IR SNIEGUOLĖS  SIGUTĖNUOSE

 ilgai neužtruko, nes labai skubėjo atgal i Švediją

2010m.


 Naujųjų metų sutikimas prie Sigutėnų laužo . Susirinko daug, tačiau buvo tokių , kurie norėjo, bet begalėjo...

SIGUTĖNŲ TALENTAI

Dėkojame organizatoriams , rėmėjams, dalyviams ir palaikymo komandai .

Renginys PAVYKO!!!

2011-01-29