Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
SVEIKINAME ŠAUNIAUSIĄ METŲ GIMNAZISTĄ!
Kiekvienais metais rajone renkamos "Jaunosios žvaigždutės", kuriomis tampa labiausiai pasižymėję moksle, visuomeninėje ar kitokioje veikloje moksleiviai bei dirbantis jaunimas.
Nuoširdžiai džiaugiamės, kad 'METŲ GIMNAZISTU" šiemet nominuotas
mūsų bendruomenės narių Esteros ir Vidmanto SIMAIČIŲ sūnus Paulius, "Atžalyno" gimnazijos trečiokas (senoviškai - vienuoliktokas)..Jis įvardintas ir šokėju, ir dainininku, ir gerai besimokančiu gimnazistu, "Dainų dainelės" konkurso laureatu, gimnazijos renginių vedėju bei gimnazijos prezidento rinkimų komisijos pirmininku. Sveikiname Paulių, sulaukus tokio gražaus įvertinimo!

Anksčiau jaunąja 'Metų žvaigždute" buvo tapusi dar viena sigutėnietė - Bernadeta DAUPARAITĖ - už sportinę karjerą karatė sporte.

IR PUOKŠČIŲ PARODOJE, IR AMATŲ DIENOJE, IR ŠEIMŲ VARŽYBOSE

Mūsų bendruomenės gražiadarbės Dalia Požemeckienė ir Neringa Malakauskienė praėjusią savaitę Sigutėnų bendruomenę prezentavo Pakruojo dvare surengtoje kalėdinių puokščių parodoje. Renginį organizavo Vietos veiklos grupė "Pakruojo rajono partnerystė".

Kitą dieną savo įspūdingus rankdarbius šios moterys jau demonstravo "Atžalyno" gimnazijoje surengtoje tradicinėje Amatų dienoje.Pastarajame renginyje Dalia ir Neringa dalyvavo nebe pirmą kartą.

Nuotraukoje: Kalėdinė Neringos puokštė, kuria visus sigutėniečius bei mūsų bendruomenės rėmėjus sveikiname su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis.

O Sandra Dauparienė ir Jurgita Vaidžiulienė su savo atžalomis dalyvavo Sveikatos biuro surengtose sportiškų šeimų varžytuvėse, iš kurių  grįžo pelnę nemažai prizų.

Dabar belieka sulaukti nuotraukų, atspindinčių smagias šios šventės akimirkas.

 

UŽ TVARKDARAIČIO IDĖJŲ PUOSELĖJIMĄ

 

     Spalio 21 d. Pakruojo seniūnijoje surengtas Tvarkdaraičio (aplinkotvarkos puoselėjimui sukurto personažo) 30-ties metų veiklos paminėjimas. Jo metu seniūno S. Margio ir bendruomenės pirmininkės P. Kvedarienės pasirašyti Padėkos raštai buvo įteikti:

-         Janinai ir Juliui GASIŪNAMS- už nenuilstančias grožio ir gėrio paieškas;

-         Vidai ir Virginijui REMEIKIAMS - už sukurtą patrauklią sodybos aplinką ir nuolatinį jos puoselėjimą;

     -     Almai ir Svajūnui JOTEIKOMS - už išmonę ir savitumą kuriant gražią aplinką;

     -    Felicijai USONIENEI - už gražią sodybą, puoselėjamą kartu su vaikais, anūkais ir proanūkiais. 

     Bendruomenės pirmininkės Pranutės pastangos įvertintos Lietuvai pagražinti draugijos Padėka už Tėvynės meilės, gėrio, grožio idėjų puoselėjimą, visuomenės kultūros, tautinės savimonės, patriotizmo ugdymą bei ilgametę aktyvią veiklą gražinant Pakruojo kraštą.     

      SIGUTĖNUS GARSINA DAR VIENAS SPORTININKAS!

 

     Šiauliuose vykusiame jaunučių ir vaikų dziudo turnyre jaunasis mūsų bendruomenės narys Artūras DAUPARAS užėmė antrąją vietą ir buvo papuoštas sidabro medaliu.

     Pakruojyje vykusiose tokiose pat varžybose jis buvo laimėjęs bronzą.

     Šio kovos meno Artūras mokosi Pakruojo sporto klube SKORPIONAS-BJJ.

     Jo sesuo Bernadeta ir brolis Benas Pakruojį garsino šalies ir užsienio karatė čempionatuose.

 

 

 

ĮVERTINTOS MŪSŲ ALGIRDO PASTANGOS

Pakruojyje vykusiame tarptautiniame svarsčių kilnojimo čempionate mūsų bendruomenės tarybos narys Algirdas Navickas buvo pagerbtas kaip reikiant.

Daugiau kaip 30 metų šiai sporto šakai paaukojęs atletas, svarsčių kilnojimo klubo "Jėga" prezidentas, tarptautinės kategorijos arbitras apdovanotas Estijos sporto federacijos atminimo ženklu ir Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos prezidento Alfonso Špoko padėka. Taip įvertintas jo svarus indėlis treniruojant mūsų rajono svarsčių kilnotojus bei organizuojant šios sporto šakos turnyrus.

Kitas mūsų bendruomenės narys - Rimvydas Mažulis - šiame čmpionate teisėjavo.

 

UŽ JAUNAVEDŽIŲ LAIMĘ!

Gavę Vitalijaus ir Dovilės vestuvių nuotraukas, skubame įdėti jas į bendruomenės tinklapį - kad visi pasidžiaugtumėte jų laime taip, kaip džiaugėmės mes, nuvažiavę sveikinti šios mielos poros liepos 19-ąją... Ir kad pasigėrėtumėte, kokie jie visi gražūs - ir jaunavedžiai, ir jų palyda!

                         TARP RAJONO APLINKOTVARKOS LYDERIŲ

 

     Praėjusį penktadienį paskelbus gražiausių sodybų bei pavyzdingiausiai tvarkomos aplinkos rajoninio konkurso rezultatus, paaiškėjo, jog sigutėniečiai Genovaitė ir Pranas Lapinskai kaimo sodybų grupėje šiemet rajone pelnė antrąją vietą, o Nida it Alfonsas Sviderskiai apdovanoti nominacija už neturinčios šeimininko žemės tvarkymą.

     Sveikiname juos, eilinį kartą pagarsinus Sigutėnų bendruomenės vardą!

 

 

RUDENĖLIO ŠVENTĖ-2014

     Renginys prasidėjo žvejų varžybomis Jono Prikockio pereinamajai taurei laimėti. Kaip matysite iš nuotraukų, pačią didžiausią žuvį - daugiau kaip 3 kg sveriantį karpį - savo prūde sugavo Robertas Kvedaras, tačiau jis buvo neįskaitinis, nes nutarėme, jog tai galėjo būti šeimininko suokalbis su savo augintiniu. O iš kitų žvejų geriausiai sekėsi bendruomenės (ir žvejybos) veteranui Jonui Prikockiui, kuris po metų pertraukos susigrąžino prizą. Antrąją vietą laimėjo Žilvinas Lapinskas, trečiąją - Kęstutis Didaronkus, pas kurį taurė buvo pastaruosius metus.

      Po to Genutė Lapinskienė virė žuvienę, kuri vėl gavosi nepaprasto skonio. Ją gyrė dideli ir maži. Žuvienės valgymas prasidėjo po jubiliatų, iš kurių garbingiausią - 85-erių metų - šventė Albertas Sereika, pasveikinimo.

      Taip pat buvo ragaujamos moterų atsineštos mišrainės, dalinamasi jų receptais, ir, žinoma, iki užkimimo dainuojama.

      Rankos taiklumui išaiškinti organizuotos smiginio varžybos.

čia - rajono žvejų varžybose dalyvavęs ir vyriaisiojo žvejo nominaciją pelnęs mūsų Jonas PRIKOCKIS

DEKANAS RIČARDAS NESUPYKO

Pakruojo šventės eisenoje "Pakruojo mozaika-2014" improvizavome ger. Pakruojo dekano R.Rutkausko palydas, kadangi kitą dieną (rugpjūčio 31-ąją) tokios vyko iš tikrųjų. 15-ka metų mūsų parapijoje dirbusį sielovadininką išlydėjome kaip dera - pagerbę jo nuopelnus ir dainuodami "Oi gaila gaila mums dekano gaila..."

Buvo palydose ir vienuolių, ir klapčiukų, ir gėles barstančių mergaičių, ir ašaras braukusių bobučių... Ir net gyva žąsis, kurios Laima taip ir nebespėjo iškepti tai reikšmingai progai...

Už pasirodymą gavome paskatinamąjį prizą. O svarbiausia - kad nesupyko Dekanas, nors ne vienas baiminosi, ar jo neįžeisime...Dargi atvirkščiai - mes jam pasitarnavome - visiems eisenos žiūrovams primindami, kad kitądien Dekanas aukos atsisveikinimo mišias.

MŪSŲ RAMUNĖ ATSIDĖJO BĖGIMUI

    Įkūrusi klubą "Sveikatos ABC" ir tapusi jo prezidente, mūsų Ramunė nebe tik rengia aerobikos užsiėmimus norinčioms gražiai atrodyti merginoms ir moterims , bet ir labai aktyviai dalyvauja šalyje rengiamuose bėgimuose su vėjo klubo sprinteriais arba individualiai.

   Jai sekasi vis geriaua Antai Plungėje aną savaitgalį vykusiose Lietuvos bėgimo aštuntojo etapo varžybose savo amžiaus grupėje Ramunė laimėjo aukso medalį, bėgdama 10 kilometrų distanciją. Taip pat pirmąją vietą užėmė ir Ramunės dukra Gabrielė, rungtyniavusi 5 km trasoje.

   Abi bėgikės dalyvavo ir antrą kartą Vilniaus centre surengtame 5 km bėgime "Nakties karalienės", vykstančiame naktį su įvairiomis atrakcijomis. Iš pusketvirto tūkstančio jame savo jėgas bandžiusių dailiosios lyties atstovių Ramunė buvo 75-ta, o Gabriielė - 104-ta. Kartu su jomis sostinės senamiesčio gatvėmis bėgo ir.Girbutkiuose gyvenanti Rasa Kanapeckienė su dukra Aiste. Abi mamas bei abi dukras ir matome šiose nuotraukose.

 

SIGUTĖNIEČIAI APLANKĖ JURMALĄ IR PASIKROVĖ ENERGIJOS

Pakruojo dvare vykusiame Muzikos, amatų ir alaus festivalyje grojo Sigutėnų raganų kaimo kapela, kuri buvo pakviesta lydėti pagrindinę šventės eiseną iš miesto centro iki dvaro, nes atrodėme išties įspūdingai.

Mūsų raganos taip pat pelnė nominaciją už užkrečiantį raganišką juoką, nuo kurio skambėjo visa šventė.

O tautodailininkės Dalia P. ir Neringa M. prekiavo savo rankdarbiais.

TURĖSIME SAVO DAKTARĄ!

 

    Į rajono savivaldybėje vykuasias geriausių šių metų rajono abiturientų iškilmes buvo pakviestas ir mūsų bendruomenės narių Almos ir Svajūno JOTEIKŲ jaunėlis sūnus Tautvydas. Jis paskatintas rajono merės Padėka už tai, kad net tris valstybinius brandos egzaminus išlaikė aukštesniuoju lygiu. Beje, už gimtosios kalbos egzaminą Tautvydas gavo 93 balus.

    Dar vieną padėką už gerą mokymąsi (su kuria vaikiną matome šioje nuotraukoje) jam įteikė "Atžalyno" gimnazijos direktroius Kęstutis Razumas kartu su brandos atestatu.

    DŽIAUGIAMĖS KARTU SU TAUTVYDU, ĮSTOJUSIU STUDIJUOTI MEDICINĄ - JUK TURĖSIME SAVO DAKTARĄ!

 

    Taip pat gerais įvertinimais valstybinius brandos egzaminus išlaikė ir kitas sigutėnietis - Simonas MORKŪNAS, kuriam pasisekė įstoti į Vilniaus Gedimino universitetą studijuoti gamybos  inžinierija ir valdymas pagal valstybės finansuojamą programą.

    SVEIKINAME IR LINKIME SĖKMĖS!

 

Sulaukę Oninių, nepažeidėme varduvininkų pagerbimo tradicijų - būriu nurūkome į Paliečius pas bendruomenės narę Onutę G.

Dainuojant bendruomenės repertuaro dainas, jai - kaip pati sakė - atsigavo širdis. "Ta pačia proga "atsigavėjo" ir Danutė M., nes ji šiuo metu negali groti armonika dėl rankos traumos .Užtat grojo Zenonas, o mes visi dainavom taip, kad skambėjo visi Paliečiai!

 

 

ŠIEMET BUVOME PRIPAŽINTI MUZIKALIAUSIAIS

Rajono bendruomenių sąskrydis-2014 Rozalime mus pradžiugino tuo, kad nebereikėjo rengti kiemelių nei kurti programos prisistatymui, kas atimdavo daug laiko.

O renginio organizatorių dėmesį šiemet atkreipėme savo muzikalumu, už kurį gavome nominaciją. Mat vos pradėjo rozalimiečiai telkti jungtinę kapelą bei chorą, sigutėniečiai ten buvo pirmieji - su dviem armonikomis, barškučiais ir būgnu!  Tarp dainuojančių irgi buvo daugiausia žalių palaidinių. Tiesa, stovyklavietėje šiemet muzikavome mažiau nes kaimyninės bendruomenės kiemelyje miegojo vaikas. Dėl to labiausiai išgyveno Zenonas.

Prisistatymo programoje - teatralizuotoje pasakoje apie Rudonkepuraitę - Ramunei teko tapti ... durimis, nes taip lėmė burtai.

Linksmojoje estafetėje mūsų bendruomenę puikiai atstovavo Sandra, Ramunė, Jurga, Benas, Marius ir Mindaugas.Ilgą laiką jų rezultatas buvo geriausias. Labai vikrūs estafetėse buvo ir sigutėniškių vaikai.
Gausios mūsų delegacijos nariai aktyvūs buvo ir kitur; Ada, Milda, Janina ir Jonas nepatingėjo pakeliauti pažintiniu taku iki šventojo Zigmantiškių akmens; Laima ir Romas aktyviai dalyvavo šiaurietiško ėjimo pamokoje, Algis G. vaidino "krikštynose", kuriose jam teko būti seneliu (beje, ta rolė jam labai tiko, nes prieš Naujuosius metus sulaukė pirmosios anūkėlės).

O Genutės L.ir Ados sveikuoliškais produktais pavaišinome svečius

DAR KARTĄ AČIŪ VISIEMS, RADUSIEMS LAIKO IR GEBĖJUSIEMS ATSIPALAIDUOTI ROZALIMO PUŠYNE!

 

   PERDIEN - PO KELIS RENGINIUS

 

   Neseniai išleistoje Pakruojo rajono literatų klubo "Židinys" kūrybos rinktinėje išspausdinta ir dešimt mūsų bendruomenės pirmininkės Pranutės posmų.

  Birželio 28 d. Striukų ūkininko Gedimino Ališausko sodyboje vyko minėtosios knygos pristatymas. Renginio svečius su maršu sutiko Sigutėnų bendruomenės muzikantai, kurie labai patiko rinktinės redaktorei - docentei iš Šiaulių Irenai Ramaneckienei. O Pranutė juokavo tądien pasijutusi "žvaigžde", nes išdalino labai daug autografų.

   Tą pačią dieną buvome pakviesti į tik ką pastatytų Jovarų bendruomenės namų atidarymą. Mūsų bendruomenės vardu jovariečius ta proga pasveikino Sandra D. ir Laima Ž..O vakare dar spėta apvainikuoti varduvininką Petrą P.
   Kitą dieną Genutė V., padedant vyrui Zenonui, vainikus jau pynė dviems bendruomenės Emilijoms ir Adelei G.

 

 

 

KAIP NEŠVĘSTI JONINIŲ?..

     Šią šventę švęsime tol, kol bendruomenėje bus Janinų ir Jonų.

     Tad Zenonui ir Petrui privežus ąžuolo lapų, Genutė, Dalia ir Nida nupynė vainikus ne tik saviškiams varduvininkams, bet ir Triškonių bendruomenės Janinoms ir Jonams, kurie koncertavo Joninių šventėje Pakruojo parke. Taip pat pasveikinome bendruomenės narę Rasą, aplankėme seniausią kaimo gyventoją Emiliją, kuriai liepos 16-ąją sukaks 97-eri. Mat ją globojantis sūnus – taip pat Jonas.

     Nors naktis buvo ganėtinai šalta, prie laužo nedrebėjome. O jis Sigutėnuose degė ilgiau, negu rajono centre.

PASVEIKINOME TRIŠKONIEČIUS IR ...PARSIVEŽĖME TAURĘ!

     Mūsų bičiuliai triškoniečiai pakvietė kartu paminėti šio kaimo 415-kos metų sukaktį. Žinoma, kad negalėjome neatsiliepti į šį kvietimą.

     Pirmasis ekipažas su Ramune, Fele, Sandra, Jurga ir Laura Triškoniuose atsirado rytą, kadangi iškilmės prasidėjo nuo bėgimo aplink minėtąjį kaimą. Vis daugiau laiko sportui skirianti Ramunė netruko suburti bėgikių komandą, kuri tapo nugalėtoja moterų tarpe ir buvo apdovanota taure, medaliais bei diplomais. O mūsų bendruomenės narys Kazimieras startavo rajono bėgimo klubo „Vėjas“ veteranų rinktinėje ir taip pat pasipuošė čempiono medaliu.

     Paskui Sigutėnų delegacija padvigubėjo, nes į oficialiąją šventės dalį atvyko ir tame krašte užaugusi Julija, Pranutė, Janina, Genutė ir Zenonas. Kadangi jis, kaip visada, mašinos bagažinėje turėjo armoniką, kaipmat buvo įtrauktas į renginio metu sudarytą jungtinę kaimo kapelą.

Pasveikinę su neeiliniu kaimo gimtadieniu, triškoniečiams padovanojome Nidos užaugintą medelį – vėgėlę.

    O Sandra viską fiksavo bendruomenės istorijai.

 

 

Kur tik nėra mūsų Ados?!

Šį kartą ji išgarsėjo ir kaip Pakruojo bažnyčios choristė, su dar 16-ka vienminčių jau antri metai giedanti maldos namuose ant viškų.

 

AKTYVUS SAVAITGALIS

Paskutinis balandžio mėnesio savaitgalis mūsų bendruomenėje buvo labai aktyvus.Mat šeštadienį vyko bendruomenės ataskaitinis, o sekmadienį - "vaikų velykėlės".

Iš nuotraukų pamatysit, kaip buvo smagu pastarojoje šventėje. Tesigaili tie, kurie joje nedalyvavo. Vaikai, vadovaujant Sandrai Dauparienei, Jurgai Vaidžiulienei ir Laimai Žalienei, įvairiais raštais margino didžiulį kiaušinį, kurį specialiai renginiui padarė Romas. Vėliau vyko daug varžybų, kurias laimėjo vaikai, nors suaugusieji stengėsi iš paskutiniųjų.

Visi varžybų dalyviai apdovanoti "Naisių vasaros" ir bendruomenės prizais.

PRIEŠ ATASKAITINĮ SUSITVARKĖME APLINKĄ

Lietuvoje ši talka vadinama "DAROM". Mūsų bendruomenėje - KAD SIGUTĖNUOSE BŪTŲ DAR GRAŽIAU".

Nuoširdžiausiai ačiū visiems, joje dalyvavusiems bendruomenės nariams bei rėmėjui Artūrui.

Išskirtinis AČIŪ Romui Malakauskui, kurio stebuklingoji technika pavadavo šitiek darbo rankų lyginant skaldą bei žemę prie naujojo klėties priestato.

Beliko apsodinti išpurentus gėlynus. Kaip niekad atsakingai ieškojome vietos mūsų saviveiklininkų iš Naisių  parsivežtam medeliai (kauleniui) pasodinti.

Kitos talkos metu apkarpysime tujas.

 

NE BET KUR, O NAISIUOSE!

 

Sigutėnų kaimo bendruomenės saviveiklininkai buvo pakviesti  į artėjančių Velykų proga Naisiuose surengtą kermošių. Nors iš pradžių sigutėniečiai labai „kompleksavo“ nepateisinsiantys į juos dedamų vilčių, tačiau galiausiai ryžosi važiuoti palinksminti renginio dalyvių. Juk kviečia ne bet kas, o Naisiai – kitos panašios progos gali ir nebepasitaikyti! O savąją programą jie pradėjo naujiesiems savo draugams specialiai sukurtu eilėraščiu:

 

Tokios garbės mes nesame verti –

Naisių padangėj groti ir dainuoti...

Kur kino filmai gražūs kuriami,

Kur žmonės mokomi ne imt, o duoti.   

 

Mes atvažiavome iš ten, kur teka Kruoja,

Kur daug malūnų, snaudžiančių prie kelio.

Ten, prie dvarais garsėjančio Pakruojo, –

Ir Sigutėnų glaudžiasi kaimelis.

 

Žemai Jums lenkiamės ir tariame „sveiki“, 

Mums didelė garbė būt Jūsų šventėj!

  Dainuokit šiandien su mumis visi, 

 

Nes su daina juk daug smagiau gyventi

 

 

 

AR MATĖTE, KAIP DABAR ATRODO MŪSŲ KLĖTIS?!

 

Štai kaip atrodo mūsų klėtis įgyvendinus projektą "Pastatų rekonstrukcija pritaikant Sigutėnų kaimo bendruomenės reikmėms". Gaila, kad projekto lėšų užteko tik pastato statybai, o liko neįrengtas vidus.

Teks rengti dar vieną projektą vidaus patalpų apdailai. Gal rasim rėmėjų bent salei ir virtuvei greičiau įrengti - kad galėtume naudoti bent šias patalpas.o kitas (tualetus, sandėliuką) baigsim rengti vėliau, po vandentiekio ir kanalizacijos įvedimo.Tuolab, kad mūsų vyrai darbo nebijo. Tai jie įrodė statydami klėtelę!

 

 

atnaujintas  Sigutis

 

Kur tik neatsiranda mūsų Zenonas su savo armonika!

Praėjusį šeštadienį jis linksmino "TECHaso" parduotuvės pirkėjus, kurie dalyvavo Žiemos loterijoje.

Tarp laimingųjų buvo ir mūsų Laima Ž..išlošusi vieną iš 20-ties mažųjų prizų.

 

PASIKROVĖM GEROS NUOTAIKOS!

 

 

 

Nors šiemet nereikėjo vyti iš kaimo žiemos, tačiau Užgavėnių proga vis tiek nutarėm nors valandą kitą papokštauti.

 

Kadangi ši šventė sutapo su Kazimierinėmis, netrukome prisiiminti turintys kaime vieną Kazimierą, kuriam ta proga nešėme didelį didelį Mildutės iškeptą blyną. Kadangi Kazimiero M. neradome namuose, jį įteikėme gaspadinei Vitalijai.

 

O paskui lankėme visus iš eilės ir vaišinome Janinos P. iškeptais blynais su bananais, už tai patys gaudami ne vien blynų!

 

Ačiū Persirengėliams, kuriuos ne visus, ko gero, atpažinsite...

 

Ačiū sigutėniečiams už lietuvišką vaišingumą.

 

Dabar Jums tikrai viskas, visada ir visur seksis!

 

 

 

 

O šie Užgavėnių personažai iš mūsų Pranutės vos neatėmė Sigutėnų bendruomenės antspaudo!

Tokiu būdu jie "išreketavo" jos parašą po peticija, kad Pakruojui gyvybiškai reikalingas metro!

 

 

 

 

Kaziuko mugė Klovainiai

 

SMAGIAI SUTIKOME ARKLIO METUS!

Elzytės ir Nojuko tėvelis Robertas juokavo, kad šiemet Kalėdų Senelis (arba Snieguolė) tikriausiai "mafijozai", nes atvažiuoti pas vaikučius nusisamdė keturratį! Laimė, kad jie nenuburzgė pas kitus mažylius, nes, pasirodo, nežinojo, kur Sigutėnai... Šiaip taip prisivijome!

O norint gauti dovanėlių, reikėjo ir padainuoti, ir pašokti, ir eilėraštukų pasakyti... Kaip pamatysit Stasytės Stasiuvienės nuotraukose, tam ryžosi net kai kurie suaugusieji... Nepaisant, kad vaikučių šiemet buvo daugiau negu kitais metais - per dvidešimt!

Ir palydėti Gyvatės metų prie naujametinio laužo nemažai žmonių susirinko. Po to klėtelėje labai ilgai dainavome - ligi ryto penkių! Mat buvo net trys muzikantai: Zenonas, Jonas ir Kazimieras! O išsiskirdami vieni kitiems palinkėjome, kad tokie smagūs visi ir laimingi būtų visi 2014-ieji!!